سیاست حفظ حریم خصوصی

سياست Eecm.irدر قبال حفاظت از اطلاعات شخصي ومحرمانه شما چيست ؟

سايت Eecm.ir  تعهد مي دهد كه از اطلاعات محرمانه شما حفاظت كند . اين سياست جزئياتي در مورد چگونگي برخورد با اطلاعات شخصي شما ارائه مي دهد . ممكن است اين سياست بدون اطلاع قبلي تغيير كند ، بنابراين پيشنهاد مي شود که آن را گاها بررسي فرماييد .

1- ما تمام اطلاعاتي را كه هنگام در خواست عضويت در سايت Eecm.irوارد کرده ايد ، جمع آوري مي نماييم . اين اطلاعات شامل جزئياتي در مورد تماس با شما ، اسم شركت شما ، نشاني و غيره مي باشد . آمار عضويت از اطلاعات  وارد شده توسط اعضاء بدست مي آيد ولي در گزارش آماري اشاره اي به عضو خاصي نمي شود .

به طور كلي اطلاعات جمع آوري شده براي طبقه بندي اعضاء در گروه هايي مانند صنعت ، كشور و... استفاده مي شود . از اين اطلاعات مي توان براي ارائه خدمات جديد به اعضاء استفاده كرد . همچنين براي ارائه خدمات و معرفي محصولاتي كه ممكن است مورد توجه باشند ، آدرس پست الكترونيكي نياز مي باشد .

Eecm.irبا داشتن اطلاعاتي بيشتر در مورد شما مي تواند خدمات پيشرفته تري را ارائه نمايد .

2-  ما تمام اطلاعاتي را كه به طور دستي در طول ثبت نام و يا در هنگام به روز رساندن اطلاعات شركت خود وارد کرده ايد ، جمع آوري مي كنيم . لطفا براي ديدن اطلاعات گرد آوري شده به بخش" ورود "در صفحه ي"http://eecm.ir/Secure/Login.aspx" مراجعه كنيد .

3- علاوه بر جمع آوري اطلاعات ثبتي  ، اطلاعات بي نام ديگري جمع آوري مي شودكه ممكن است توسط  Eecm.irاستفاده شده و  در اختيار آگهي دهندگان قرار داده شود . اين اطلاعات هويت شخص شما را تعيين نمي كند . اصولا اين اطلاعات از طريق Traffic dataجمع آوري شده و مستلزم استفاده از Cookies، IP addressesويا كدهاي عددي ديگر كه براي تعيين هويت كامپيوتر استفاده شده ، مي باشد . براي ورود به سايت Eecm.irبايد Browserشما از قبل پيکر بندي شده تا بتواند Cookiesرا بپذيرد (پيشنهاد مي گردد جهت مشاهده بهتر از بروزرMozila firefoxاستفاده فرماييد).

4- Eecm.ir  اطلاعات محرمانه شما را براي هيچ استفاده كننده ي ديگري فاش نخواهد كرد . مگر اينكه اعتقاد بر اين باشدكه اين عمل به دلايل زير ضروري است :

  • براي مطابقت داشتن با  بايد ها و نبايد هاي قانوني و روند قانوني .
  • براي حفاظت يا دفاع از حقوق و دارايي هايEecm.ir   .
  • براي اجراي شرايط و ضوابط Eecm.ir   .
  • ويا براي حفاظت از منافع اعضاء .

بخش اطلاعات شخصي شما كه توسط Eecm.irگرد آوري شده ، در محيط عملياتي امني ذخيره مي شود كه تنها در دسترس كاركنان مجاز قرار داده مي شود .

Eecm.irبر اساس اطلاعاتي كه در طي ثبت نام اخذ مي شود و با در نظر گرفتن نوع و تعداد صنايع و موقعيت جغرافيايي استفاده كنندگان ، تحقيقاتي را به عمل مي آورد که اين تحقيقات براي فهم و ارائه خدمات بهتر به استفاده كنندگان انجام مي شود .ضمنا Eecm.irحق ارائه اين اطلاعات به هم پيوسته را به آگهي دهندگان و شركاي تجاري خود محفوظ مي داند.

5- Eecm.irهرگز اطلاعات محرمانه شما را كه منجر به شناسايي شما مي شود ، فاش نخواهد كرد ، مگر با داشتن اجازه خود شما و تحت شرايط خاص .

 ما با حسن نيت تمام اطلاعات حساب شما را تنها در صورتي كه قانون آن را بخواهد و يا اگر براي بقا و پيشرفت خدماتمان لازم باشد ،فاش خواهيم کرد.

6- زماني كه ما اطلاعات شخصي شما را در يافت كرديم ، تمام تلاش خود را در جهت حفظ امنيت در سيستم هاي خود انجام     مي دهيم و هرگز آن را با شخص سومي در ميان نخواهيم گذاشت . متاسفانه حفظ امنيت مخابره داده ها از طريق اينترنت و يا هر شبكه بي سيم ديگري را نمي توان 100% تضمين كرد .بنابر اين گرچه ما مي كوشيم از اطلاعات محرمانه شما حفاظت كنيم اما  نمي توانيم تعهد و يا تضميني در مورد امنيت اطلاعات ارسالي شما و يا خدمات ارائه شده بدهيم در نتيجه شما اين كار را با علم به خطرات احتمالي آن انجام مي دهيد.

7-اطلاعات وضعيت حساب‌ و بخش اطلاعات عضويت شما در   Eecm.irبا داشتن رمز عبور محافظت مي شود . در نتيجه اعضاي ديگرEecm.ir  قادر به حذف و ياويرايش اين اطلاعات نخواهند بود. لطفا در نظر داشته باشيد كه هر سيستم حفاظتي داراي رمز عبور، مي تواند در معرض هکرها باشد ، بنابراين Eecm.irنمي تواند محافظت از اطلاعات محرمانه شما را از اشخاص سوم 100% تضمين نمايد . شما مي توانيد بخش اطلاعات حساب خود را در هر زمان با استفاده از IDو رمز عبورتان در سايت ويرايش نماييد . لذا توصيه مي شود رمز عبور خود را با كسي در ميان نگذاريد .

| نقشه سایت| © 2008 - 2018 Tarlan Pars Co| نمای قابل چاپ |

طراحی و پیاده سازی توسط ترلان پارس

براي مشاهده بهتر صفحه‌ها از Firefox استفاده کنيد !

هر گونه نسخه برداري و بهره برداري از مطالب و مندرجات اين سايت با ذکر نام منبع بلامانع است