بخاري نفت سوز راندمان بالا

علي رغم توسعه گازرساني در سال‌هاي اخير، بخش قابل توجهي از مناطق شهري و روستايي كشور هنوز از نفت سفيد براي گرمايش استفاده مي‌كنند.

بنابراين براي كاهش مصرف سوخت در اين بخش و همچنين افزايش رفاه نسبي و تامين شرايط آسايش مطلوب، ضروري است كه از بخاري‌هاي نوين و راندمان بالا استفاده شود. فن‌آوري‌هاي جديد در توليد بخاري نفتي موجب شده تا علاوه بر كاهش مصرف سوخت ميزان گازهاي آلاينده آن نيز كاهش يابد. استفاده از بخاري‌هاي نفت‌سوز راندمان بالا علاوه بر تامين شرايط آسايش مطلوب و هواي دلپذير در خانه، موجب كاهش آلودگي و صرفه‌جويي در مصرف نفت و هزينه‌هاي مربوطه نيز مي‌گردد.
 

درست است كه قيمت نفت هر سال افزايش مي‌يابد ولي كاهش هزينه دست‌يافتني است اگر بخاري نفت‌سوز راندمان بالا انتخاب كنيم.
عملكرد بخاري‌هاي نفت‌سوز راندمان بالا به‌گونه‌اي است كه احتياجي به مجراي خروج دود در محصول و تعبيه دودكش در ديوار، سقف و بام منازل را ندارد و مي‌توان آن را در هر قسمتي از اتاق قرار داد و از زيبايي شعله آبي و گرماي مطلوب آن با آسايش خاطر و ايمني بالا لذت برد. به‌طور مثال مي‌توان آن را در گوشه اتاق خواب و يا در وسط اتاق نشيمن قرار داد. از مزاياي ديگر اين بخاري‌ها راندمان حرارتي 99 درصد مي‌باشد كه موجب صرفه‌جويي در مصرف نفت سفيد و كاهش هزينه مي‌گردد.
از كاربردهاي ديگر بخاري‌هاي نفت‌سوز راندمان بالا براي بهينه‌سازي مصرف سوخت، استفاده از اين بخاري‌ها در ساختمان‌هايي است كه جهت گرمايش از موتورخانه مركزي با سوخت گازوئيل استفاده مي‌كنند. در اين ساختمان‌ها مي‌توان با تنظيم ترموستات مركزي در دماي پايين‌تر، با استفاده از اين بخاري‌ها گرماي مكمل براي مكان‌هاي موردنظر را تامين كرد و هزينه‌هاي انرژي را ضمن تامين آسايش مطلوب به حداقل كاهش داد.
 

مزاياي استفاده از بخاري هاي نفتي راندمان بالا:
راندمان 99 درصد جهت تامين گرماي مطلوب با حداقل مصرف نفت سفيد  
ايمني بالا در طراحي، ساخت و جلوگيري از هرگونه خطر آتش سوزي  
امكان نصب و راه‌اندازي در فضاهاي مختلف ساختمان  
هواي دلپذير در اتاق و كاهش گازهاي آلاينده با فن‌آوري جديد سيستم احتراق  
   
   

 

 

 

 

| نقشه سایت| © 2008 - 2018 Tarlan Pars Co| نمای قابل چاپ |

طراحی و پیاده سازی توسط ترلان پارس

براي مشاهده بهتر صفحه‌ها از Firefox استفاده کنيد !

هر گونه نسخه برداري و بهره برداري از مطالب و مندرجات اين سايت با ذکر نام منبع بلامانع است